Електронний банкінг

Internet-Банкінг для корпоративних клієнтів

 • Звертаємо Вашу увагу, що для комплексу електронного банкінгу «PIB-ONLINE», який працює через канал Internet-банкінгу, введено додатковий канал обслуговування - https://ibank8.pib.ua (порт 443).
  Основний канал обслуговування залишився незмінним - https://ibank.pib.ua (порти 443 та 9091).

  Просимо перевірити працездатність основного і додаткового каналів обслуговування.
  У разі використання Вами Proxy і Firewall можливо буде потрібно внести зміни в їх налаштування. Рекомендуємо заздалегідь додати в обране браузера посилання на додатковий канал обслуговування.

  Загрузка Java-аплета «PIB-ONLINE», в якому здійснюється робота корпоративного Клієнта з фінансовими документами, може зайняти 30 .. 60 секунд - залежно від швидкості доступу в Інтернет. Після завантаження та ініціалізації Java-аплета з'явиться діалогове вікно для входу в Internet-Банкінг.

  У вікні, що з’являється, необхідно вказати шлях Сховища ключів ЕЦП, вибрати зі списку необхідний для роботи ключ і ввести пароль для доступу до ключа. При роботі через проксі-сервер необхідно вказати IP-адресу та TCP-порт проксі-сервера.

  Якщо підключення до Internet-Банкінгу проходить вперше, то з’явиться діалогове вікно з попередженням про завантаження Java-аплета розробки ТОВ BIFIT й питанням довіри до завантаження програмного забезпечення. Для продовження роботи, клієнту необхідно погодитись із завантаженням та установкою Java-аплета.

  Загрузити нову версію віртуальної Java-машини можна з розділу «Технічна підтримка / Дистрибутиви».