Електронний банкінг

PIB-Mobile для корпоративних клієнтів

 • «PIB-Mobile» на платформі компанії «БІФІТ» iBank2UA - це принципово новий сервіс, що дозволяє в дистанційному режимі управляти рахунками корпоративних клієнтів Промінвестбанку за допомогою найсучасніших мобільних пристроїв - смартфонів і планшетів на базі операційних систем iOS (iPhone, iPad) і Android. В основу концепції закладено три фундаментальних принципи: зручність, простота і вигідність - як для клієнта, так і для банку.

  Новий продукт від Промінвестбанку для корпоративних клієнтів орієнтований на власників бізнесу, ТОП-менеджмент як найбільших холдингів, так і невеликих компаній. Спеціально для сучасних менеджерів, чия робота пов'язана з постійними пересуваннями, реалізовано зручний функціонал віддаленого контролю за станом рахунків, виписок, відстеження фінансових потоків підприємств, а також управління платіжними лімітами і акцептами понадлімітних платежів.

  «PIB-Mobile» зручний клієнту. В одному вікні доступні рахунки клієнта в різних банках, в яких вони відкриті. Легко контролювати і керувати платежами, які виконуються в основних АРМах системи "iBank2UA" бухгалтером компанії.

  Використовувати «Мобільний банкінг» від Промінвестбанку досить просто. За допомогою свого мобільного пристрою наш клієнт може з будь-якої точки світу в режимі реального часу контролювати всі залишки й рух коштів по корпоративних рахунках. Крім того, можна також дистанційно погоджувати проведення певних видів платежів, використовуючи персональний ЕЦП. Для цього клієнт самостійно встановлює ліміти на операцію та денні обороти. Лімітувати обороти можна як в цілому по рахунку, так і на окремих одержувачів. Відповідно до індивідуальних налаштувань система буде пропонувати клієнтові акцептувати всі платежі, що виходять за межі встановлених лімітів.

  Сервіс безпечний. Для роботи «PIB-Mobile» використовується сертифікована ДССЗЗІ криптобібліотека "Гепард 1.0". Всі документи, що підтверджуються, підписуються ЕЦП.

  «PIB-Mobile» дозволяє віддалено через мобільний пристрій:
  — контролювати поточні залишки на рахунках компанії
  — генерувати виписки по рахунках за будь-який період
  — акцептувати чи відхиляти оплату платежів понад встановлені ліміти
  — переглядати курси купівлі та продажу валюти
  — здійснювати на мапі пошук найближчих відділень та банкоматів банку

  Інструкція по підключенню та отгляд можливостей        Адреса розміщення програми «iBank2UA» на Google Play (Android)


        Адреса розміщення програми «iBank2UA» на App Store (iOS)